درخشش زندانهای خوزستان در جشنواره شهید رجائی استان

همزمان با آخرین روز از هفته دولت، جشنواره شهید رجائی خوزستان با هدف تقدیر و تجلیل از دستگاها،مدیران و کارکنان برتر در زمینه ارزیابی عملکرد شاخصهای عمومی و اختصاص و طرح تکریم ارباب رجوع استان در طول یکسال گذشته برگذار شدو در این جشنواره مدیر کل زندانهای استان بعنوان یکی از ۳ مدیر کل برتر معرفی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای خوزستان، دراین همایش رضا پوستچی به عنوان مدیر کل نمونه در بین دستگاه های اجرائی استان معرفی و با اهداء  لوح مورد تقدیر قرار گرفت.

ترسیم مسیر شهروند گرائی و طرح تکریم ارباب رجوع و بهبود و نظارت مستمر بر این فرایند در قالب شاخصهای اجرائی مستند سازی شده، بازدید های مستمر و مفید و میدانی از ندانهای تابعه، هدایت دستگاه به سمت پرورش و تربیت مدیران میانی و اجرائی از بین نیروهای خلاق و متعهد بومی استان، تلاش برای بهبود و تغییر و تحول فیزیکی در زندانها و اجرای شیوه های مناسب برای تکریم مردم در پرتو سلامت خدمت از جمله شاخصهای این انتخاب بوده است.

گفتنی مدیر کل زندانهای  خوزستان در طول سالهای خدمتی با حسن مدیریت و ترسیم و هدایت مجموعه در مسیر توسعه و تحول پایدار ۱۰ بار موفق شد دستگاه تحت مدیریت خود را در استانهای سیستان و بلوچستان، کرمانشاه، خراسان شمالی و خوزستان  بعنوان برتر استانی ارتقاء داده و انتخاب نماید .وی همچنین در سال ۱۳۹۲ نیز بعنوان مدیر برتر کشوری انتخاب و در هفته قوه قضائیه سال ۹۳   مورد تقدیر قرار گرفت.

 همچنین در این جشنواره آقایان حمزه بروجنی خوانی و محمدعلی اناری بعنوان کارکنان نمونه استان در عرصه شهروند مداری و طرح تکریم ارباب رجوع  نیز  معرفی و در جشنواره شهید رجائی استانداری خوزستان  مورد تقدیر قرار گرفتند.

بر اساس این گزارش خوانی بروجنی رئیس اداره بازرسی اداره کل زندانهای خوزستان بواسطه نظارت مستمر و ارزیابی عملکرد ها برابر ضوابط و مقررات در راستای سرعت گرفتن ارائه خدمت بر پایه سلامت کار و محمد علی اناری رئیس حفاظت اطلاعات زندانهای خوزستان نیز بواسطه فعالیتهای میدانی نظام امنیت و حفاظت اطلاعات برای تحقق و تأمین سلامت و امنیت بعنوان  زیر ساختاهای خدمت رسانی و حذف آسیبها و مفاسد در فرایندهای کاری با اولویت پیشگیری بعنوان کارمندان نمونه معرفی و انتخاب شدند.

۲۰۱۵۰۸۳۰_۱۱۰۶۵۱

مدیر کل زندانهای استان بعنوان یکی از مدیران برترطرح تکریم معرفی شد

6000

تقدیر از آقایان حمزه علی خانی بروجنی و محمدعلی اناری بعنوان کارکنان نمونه استان

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*