نماینده ماهشهر در مجلس شورای اسلامی : به مشکلات زندانیان به عنوان قشری از جامعه رسیدگی شود

نماینده مردم ماهشهر در مجلس شورای اسلامی  به منظور  بررسی مشکلات و مساعدت در توسعه ساختمان و اندرزگاهها و تامین اعتبار برای زندان از ندامتگاه این شهرستان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی زندان ماهشهر ؛ دکترگلمرادی ضمن حضور در خوابگاهها ودیدارچهره به چهره بازندانیان در جمع مددجویان؛ گفت: به دلیل ارتکاب جرم عمد و غیرعمدی در زندان بسر می برید اما جزئی از جامعه هستید و ما نماینده شما نیز بوده و به همین خاطر تمام تلاش و سعی خود را برای حل مشکلات مجموعه زندان انجام می دهیم.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی افزود : این مکان، فرصت مغتنمی است که بتوانید در راستای اصلاح و خودسازی خود قدم بردارید و استفاده از کلاسهای فرهنگی وقرآنی و دوره های آموزشی، حرفه و فنون بهره بگیرید تا پس از خروج از زندان با آموخته های فراوان اخلاقی و حرفه و فن، عضوی مفید برای خانواده و جامعه باشید.

دکترگلمرادی درخصوص مشکلات فیزیکی زندان و کمبود فضای استاندارد گفت: آمار زندانیان با ساختمان فیزیکی تناسبی ندارد به همین دلیل ساخت فضای جدید خوابگاهی و اندرزگاهی  جدید در ماهشهر لازم وضروری است دراین خصوص، در سطح استان و کشور جهت جذب اعتبارات تلاش بیشتری شود.

در ابتدای این دیدار محمود عباسی اصل رئیس زندان ماهشهر ضمن خیرمقدم به دکتر گل مرادی  گزارشی از وضعیت و فرایندهای اصلاحی و تربیتی و همچنین سرانه های فیزیکی زندان ارائه کرد و خواستار حمایت بیشتر از زندان ماهشهر شد .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*