سرپرست اداره کل زندانهای خوزستان:اعتبار و عزت سازمانی در گرو تعهد و کار مضاعف است

همزمان با هفته قوه قضائیه، سرپرست اداره کل زندانهای خوزستان در بازدید پیش بینی نشده شبانه، ضمن حضور در ندامتگاه مرکزی اهواز در فضائی صمیمی با کارکنان کادر، وظیفه، یگان حفاظت شیفت حاضر به خدمت دیدار و ضمن بررسی اقدامات و شرایط خدمتی آنها، تلاش و حضور مؤثر آنان در مجموعه کاری را ارج نهاد.

بگزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای خوزستان، حمزه بروجنی در این دیدارها در یکایک اندرزگاه ها، افسرنگهبانی و مراکز خدمتی کارکنان شیفت مراقبین و کادر یگان حفاظت حضور یافت و با کارکنان به گفتگو پرداخت و با توزیع شیرنی بین آنان ، از زحمات حین خدمت آنان در راستای حفظ و توسعه نظم و امنیت در ندامتگاه قدر دانی کرد.

سرپرست اداره کل زندانهای خوزستان در جمع تعدادی از پرسنل شیفت مراقب اقدامات تامینی و تربیتی زندان، هدف از بازدید های شبانه و پیش بینی نشده را لمس همپای سختی کار مراقبین توصیف کرد و گفت: مدیریت قدردان خدماد شماست .

وی افزود: عزت و اعتبار سازمانی در گرو وظیفه شناسی، تعهد در کار، کیفیت افزائی و فعالیت مضاعف برای عبور از مشکلات و چالشها بشکل هوشمندانه است لذا توصیه این است که شما عزیزان با ترویج فرهنگ کار کیفی و اصلاح  توسعه فرهنگسازمانی به شیوه ای فعالیت کنید که انجام رسالتهای خطیر محوله همواره عاری از آسیب، منطبق با مقررات و قوانین و صلابت و اقتدار باشد.

حمزه بروجنی همچنین خاطر نشان ساخت: با برنامه ریزی لازم میزان کیفیت زندانبانی مکانیزه و هوشمند را در بخشهای مختلف کار توسعه میدهیم تا ضمن کاهش دشواریهای خدمت، میزان اشراف بر فضاها و اماکن و رفتار زندانیان بصورت مکانیزه ارتقاء یابد.

گفتنی است در این بازدید ۳ ساعته از که از ساعت ۲۴:۰۰ لغایت ۰۳:۰۰ بامداد بطول انجامید، مسئول دفتر روابط عمومی اداره کل زندانهای خوزستان نیز سرپرست اداره کل زندانهای خوزستان را همراهی نمود.دیدار با تعدادی از زندانیان بستری در واحد بهداری و خدماتی از دیگر برنامه های این بازدید بود که بروجنی ضمن گفتگو، روند نگهداری آنان و ارایه خدمات را بصورت میدانی بررسی و توضیه های لازم را به مراقبین برای مدیریت و رسیدگی به امور زندانیان  ارائه کرد.

دیدار صمیمی شبانه سرپرست اداره کل زندانهای خوزستان با کارکنان شیفت ندامتگاه مرکزی

دیدار صمیمی شبانه سرپرست اداره کل زندانهای خوزستان با کارکنان شیفت ندامتگاه مرکزی و توزیع شیرنی بین آنان

دیدار و گفتگوی سرپرست اداره کل زندانهای خوزستان با تعدادی از زندانیان

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*