دهمین دوره انتخابات شورای شهر کانون اصلاح و تربیت برگزار شد

دهمین دوره انتخابات شوراي شهر كانون اصلاح و تربيت خوزستان با حضور مدیر ,  جمعي از مسئولين  و كاركنان  این مجموعه و تمامی مددجويان در سالن آمفي تأتر كانون برگزار گرديد.

به گزارش روابط عمومي کانون اصلاح وتربیت اهواز : فیصل نیسی ، مدیر كانون در آغاز این مراسم با اشاره به  ایجاد شورای شهر و نقش آن  در پیشبرد اهداف سازمانی گفت : هدف از برگزاری انتخابات شورای شهر در کانون این است که معيارها و گزینه های  صحيح انتخابات و چگونگي انتخاب افراد اصلح آموزش داده شود و مددجویان منتخب به عنوان اعضای شورای شهر پیشنهادات خود را جهت اداره بهتر امور از منظر خود به مسئولان كانون ارائه نمایند تا اقدامات لازمه انجام شود.

وی خاطر نشان کرد: تعامل سازنده و همکاریها و فعالیت های شورای شهربا مسئولین و واحد های مختلف کانون در هر دوره می تواند حتی در کوتاهی و بهتر تحمل نمودن دوران حبس نیز تاثیر داشته باشد.

در حاشيه اين انتخابات، فیصل نیسی  مدیر این مجموعه در گفتگو با روابط عمومي كانون گفت: با توجه به شرايط پیچیده و در عین حال حساس  سني، روحي و رواني مددجويان و از طرفي محيط آموزشي كانون، يكي از اهرم هاي مهم و تاثير گذار در اصلاح رفتار و تغيير تفكر و نگرش در مددجويان ، مشاركت فعال اين افراد در امور مربوط به خود آنها در كانون مي باشد كه تحت عنوان شوراي شهر و با هدف مشاركت مددجويان در فعاليت هاي گروهي و اجتماعي اجرا مي شود.
وي افزود: احترام متقابل و اعطاي مسئوليت مي تواند در شكل گيري شخصيت مددجويان موثر باشد، بنابراين مشاركت مددجويان تحت عنوان شوراي شهر، پيامدهاي مثبتي بر بازسازي شخصيت و انطباق آنها با ارزش ها و مقررات كانون و جامعه را سبب مي شود

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*