بازدید هیئت اعزامی دادستانی کل کشور از زندانهای خوزستان

هیئت قضایی که جهت بازرسی از دستگاه قضایی به استان خوزستان سفر کرده بود، با حضور در زندانهای اهواز و شهرستهای تابعه ،ضمن بازدید از زندانها و  مراکز تامینی و تربیتی ، از نزدیک در جریان اقدامات و خدمات ارائه شده به زندانیان قرار گرفتند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای خوزستان ؛ تیم بازرسی اعزامی از دادستانی کل کشور که جهت ارزیابی اقدامات دستگاه قضایی خوزستان به این استان سفره کرده ه بود طی ۱۰ روز ، از زندانهای اهواز و شهرستانهای مسجد سلیمان، شوشتر، دزفول، بهبهان، ماهشهر، رامهرمز و آبادان بازدید نمودند.
دکتر محمدرضا الهی منش رئیس تیم اعزامی با حضور در ندامتگاهها ودیدار چهره به چهره با زندانیان و پرش و پاسخ با آنان از اندرزگاها و آمور آموزشی ، فرهنگی تربیتی و حرفه آموزی زندانیان نیز بازدید کرد؛ گفتنی است در این بازدید ها حسینی پویا دادستان مرکز استان و راستی معاون قضایی و اجرای احکام وی را همراهی می کردند .
الهی منش در پایان این بازدید ها اقدامات فرهنگی تربیتی اجام شده در زندانهای خوزستان را مثبت ارزیابی کرده و افزود: این نظم و انضباط حاکم در زندانها نشان دهنده تلاش کارکنان و مسئولان زندانهاست که امید است این برنامه ها همچنان تداوم داشته باشد.

ab

زندان آبادان

bhb

زندان بهبهان

dz

زندان دزفول

m

زندان رامهرمز

ma

زندان ماهشهر

sh

زندان شوشتر

sp

زنندان سپیدار

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*