سرپرست اداره کل زندانهای خوزستان در زندان ماهشهر:خرد جمعی موجب پایداری خدمت رسانی کیفی است

حمزه بروجنی سرپرست اداره کل زندانهای خوزستان با حضور در زندان ماهشهر، از بخشهای مختلف آن بازدید و در نشست های جداگانه ای با زندانیان، کارکنان و سربازان وظیفه، روند اجرای سیاست ها و اولویت های دهگانه سازمانی را در این مؤسسه کیفری مورد بررسی قرار داد.

بگزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای خوزستان، در این بازدید که با همراهی رئیس حفاظت اطلاعات اداره کل زندانهای استان انجام پذیرفت، حمزه بروجنی در جمع پرسنل زندان ماههشر ، وحدت پرسنل در انجام خدمات و رسالت خطیر زندانبانی و هم افزائی متاثر از خرد جمعی را لازمه تحقق اهداف تامینی و تربیتی دانست و گفت: در زندانبانی هیچ بخشی جدا از سایر بخش ها نمی تواند ارایه خدمت نماید، به بیان دیگر همه باید در تحقق اهداف و سیاست های اصلاحی و تربیتی ، فرهنگی و تامینی و مراقبتی  به سهم افزایانه خود توجه و آن را به انجام رسانند.

این مقام ارشد در زندانهای خوزستان همچنین بر ضرورت حسن رفتار با زندانیان و رعایت جدی حقوق شهروندی در تعامل و مدیریت روند نگهداری و رفتار زندانیان تاکید کرد و گفت: کنترل رفتار زندانیان می بایست علاوه بر آموزش های مستمر حقوق شهروندی و حقوق و تکالیف دوجانبه آنان با یکدیگر، تابع مقررات و آئین نامه سازمان باشد و اگر این الگو بدرستی رعایت شد، افراد شرور نیز تحت نظارت قرار خواهند گرفت و محیط زندان بیش از هر زمانی مناسب نگهداری و اصلاح فرد مجرم و تاثیر پذیری وی از آموزه های تربیتی می گردد.

گفتنی است در این بازدید ۳ ساعته، بروجنی با حضور در اندرزگاه های زندان با زندانیان از نزدیک به گفتگو پرداخت و دستورات لازم را برای رسیدگی به درخواست های آنان وفق مقررات صادر کرد.

وی همچنین در نشست با عباسی رئیس زندان برنامه های جاری، عمرانی و اهداف فرا روی مجموعه را بررسی و برای شتاب در اجرای برنامه ها دستورات لازم را به مسئولین ابلاغ کرد.

نشست سرپرست اداره کل زندانهای استان با کارکنان مسئولین زندان ماهشهر

دیدار با زندانیان در اندرزگاه ها

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*