اولین دوره آموزش آیین گزارش ، تشریفات و آشنایی کاربردی با تجهیزات سازمانی در اداره کل زندانهای خوزستان برگزار شد.

دوره آموزشی «سلاح و تجهیزات کنترل اغتشاشات و دفاع شخصی» با حضور حسین عرب‌پور مربی آموزش سازمان زندانهای کشور ویژه پرسنل یگان حفاظت در مرکز آموزش زندانهای استان خوزستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای خوزستان ، رضا پوستچی مدیر کل زندانهای استان با اعلام خبر فوق افزود: در این دوره که به مربیگری استاد عرب پور مربی رسمی اعزامی یگان حفاظت سازمان زندانهای کشور در اهواز برگزار شد،پرسنل جمعی کادر و وظیفه یگان حفاظت اداره کل و  زندانهای اهواز  با مبانی گزارش دهی ، تشریفات و کاربرد تجهیزات و تسلیحات سازمانی در امر کنترل امور اغتشاش و اعزام بدرقه زندانیان که توسط معاونت آموزش فرماندهی یگان حفاظت سازمان زندانها یک کشور طراحی شده است، آشنا شدند.

وی خاطرنشان ساخت در این دوره که به مدت یک هفته برگزار می گردد تمامی پرسنل جمعی یگان حفاظت در زندانهای تابعه استان با مبانی آموزشی مورد نظر بشکل هماهنگ  آشنا و دوره نیز مستند سازی خواهد شد.

این مقام ارشد در زندانهای خوزستان همچنین از برگزاری مانور اقتدار و کنترل اغتشاش به منظور ارتقاء آمادگی پرسنل یگان حفاظت به منظور آ شنایی بیشتر با روش استفاده از تجهیزات و ملزمات دفاعی در مواقع بحران و شرایط خاص در هفته آینده خبر داد .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*